Firma Perseus Sp. z o.o.

  • Etiam quis velit
    Etiam quis velit

Perseus Spółka z o.o. utworzona została w 2001 roku skupiając zespół od lat zajmujący się opracowywaniem i serwisowaniem oprogramowania komputerowego wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstw.

Nasi klieci to firmy o szerokim spektrum działalności: usługowe, produkcyjne, handlowe, hotele, jednostki budżetowe, spółdzielnie mieszkaniowe, a także zarządcy nieruchomości i wspólnoty mieszkaniowe.


Wypracowane przez lata procedury tworzenia oprogramowania pozwalają nam na stały rozwój programów z jednoczesnym stabilnym procesem serwisowania dotychczasowych rozwiązań. Dzięki temu możemy w sposób bezpieczny dla klientów rozszerzać funkcjonalności, zachowując jednocześnie całkowite bezpieczeństwo dla dotychczasowych użytkowników.

Jednoczesnie nie zapominamy, jak wielkim wkładem w rozwój jest wiedza naszych klientów. Wiedzę tą uzupełnimy podnosząc kwalifikacje naszego zespołu (szczególnie w zakresie rachunkowości i zarządzania nieruchomościami).

Prowadzimy stałą współpracę ze specjalistycznymi wydawnictwami. Uczestniczymy w wielu szkoleniach i seminariach dla zarządców.